Optymalizacja stron2021-04-02T12:25:28+02:00

Optymalizacja strony on-site

Czytaj dalej

WingsBridge to agencja interaktywna, która wykorzystuje szerokie spektrum danych analitycznych do tworzenia strategii SEO. Nasza metodologia łączy w sobie najlepsze technologie i ludzi, aby dostarczać wyniki biznesowe z zawrotną szybkością. Kierujemy się pasją do wykonywania wspaniałej pracy i pomagania wspaniałym firmom. Działania SEO obejmują wiele aspektów, ale jeśli optymalizacja strony internetowej nie zostanie wykonana poprawnie, wszystkie inne wysiłki po za stroną www będą utrudnione.

W WingsBridge działania optymalizacji strony on-site są integralną częścią procesu pozycjonowania strony. Optymalizacja strony internetowej wymaga właściwego zrozumienia branży, wysokich umiejętności w zakresie SEO oraz technologii i narzędzi. W naszym podejściu łączymy gruntowną wiedzę techniczną i najwyższej klasy narzędzia, aby dostarczać najwybitniejsze strategie optymalizacji stron internetowych, które nie tylko poprawią konwersje, ale będą generować ruch.

Czym jest optymalizacja strony internetowej?

Optymalizacja strony www ma na celu upewnienie się, że zawartość strony internetowej jest właściwie indeksowana oraz nie występują błędy techniczne i optymalizacyjne, które pogarszałyby doświadczenia użytkowników.

Jeśli Twoja strona internetowa ma wygląd dobrze zbudowanej i wysoce profesjonalnej witryny, przyciągnie ona więcej klientów i zachęci ich do spędzania na niej więcej czasu oraz kontaktu lub skorzystania z oferty. Optymalizacja SEO strony on-site polega na upewnieniu się, że witryna robi dobre pierwsze wrażenie dla użytkowników, jest dla nich czytelna oraz poprawnie indeksowana przez wyszukiwarki internetowe takie jak Google.

Podczas projektowania strony internetowej, należy wziąć pod uwagę różne kwestie dotyczące jej właściwego indeksowania i przeglądania. Optymalizacja w witrynie polega na optymalizacji tych kwestii, gdy już strona jest aktywna.

Optymalizacja strony on-site
Optymalizacja stron www

Dlaczego optymalizacja stron www jest ważna?

Optymalizacja strony internetowej on-site jest istotna, ponieważ pozwala wyszukiwarkom zrozumieć zawartość Twojej strony i dopasować wyniki wyszukiwania do zapytań użytkowników. Wyszukiwarki takie jak Google mają na celu pokazanie najbardziej trafnego wyniku wyszukiwania dla zapytania.

Optymalizując stronę zwiększamy szanse na wysokie rankingi na poszczególne słowa kluczowe w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch użytkowników. Właściwe dopasowanie treści ma również wpływ na koszty reklam w Google Ads. Czytelność i przejrzystość zawartości strony zmniejsza liczbę odrzuceń oraz poprawia współczynnik konwersji oraz w rezultacie zyski firmy.

Jakie są najlepsze praktyki w ramach optymalizacji strony?

Najlepsze praktyki działań on-site obejmują szereg kluczowych treści na stronie internetowej, które należy zoptymalizować oraz moniotorowanie komunikatów w Google Search Console. Zakładając, że przygotowaliśmy już analizę słów kluczowych, powinniśmy dopasować odpowiednio tytuły stron, nagłówki oraz treści na poszczególnych podstronach, w tym opisy meta description. Istnieje jeszcze multum innych działań w procesie optymalizacji, które należy uwzględnić. Poczynając od działań takich jak: optymalizacja struktury strony, linkowanie wewnętrzne, przyjazne adresy url, przekierowania, strona 404 oraz optymalizacja obrazów i szybkość ładowania strony.

Wszystko to wymaga przeprowadzenia audytu SEO i zweryfikowania problemów, kórymi trzeba się zająć podczas optymalizacji strony. Podstawą jest również analiza fraz kluczowych. Kiedy przeprowadzimy audyt SEO i analizę słów kluczowych będziemy mogli określić najlepsze działania optymalizacji strony i treści.

Działania optymalizacyjne na stronie internetowej

Każdy klient jest inny i ma inne potrzeby, dla każdego zawsze tworzymy indywidualną ofertę:

Rozpocznij współpracę z nami już dziś

Optymalizacja strony

Już od 500 zł / mies.

Zamów bezpłatną wycenę

W ramach prowadzonych działań pozycjonowania możesz liczyć na sprawdzony, powtarzalny proces:

 1. Wybór słów kluczowych
 2. Audyt SEO
 3. Optymalizacja techniczna
 4. Budowanie treści
 5. Optymalizacja tekstów na stronie
 6. Budowanie linków zwrotnych
 7. Analiza i raportowanie
 8. Doradztwo

Jesteśmy zaufanymi profesjonalistami SEO

Zajmujemy się optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych od dawna, szczegółowo poznając najnowsze trendy w branży. Mamy również gruntowne doświadczenie w pozycjonowaniu różnych branż.

Oprócz działań optymalizacyjnych SEO on-site i zapewnienia, że Twoja witryna jest zoptymalizowana zarówno pod kątem wyszukiwarek i urządzeń mobilnych, działamy wielopoziomowo. Nasze strategie SEO obejmują również budowanie linków zewnętrznych, tworzenie treści strony, pozycjonowanie lokalne, czy pozycjonowanie szerokie na długi ogon.

W WingsBridge mamy doskonały zespół specjalistów SEO, którzy są biegli w różnych technikach on-site i off-site, które będą poprawiać rankingi Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego WingsBridge?

 • Rekomendacje i wdrażane zmiany opieramy na rzetelnych analizach, nie domysłach

 • Działamy transparentnie – otrzymujesz na bieżąco szczegółowe raporty

 • Wykorzystujemy tylko profesjonalne narzędzia do prowadzenia analiz i testów

 • Jesteśmy innowacyjni, stawiamy zarówno na rozwój Twojej firmy jak i nas samych, dzięki czemu wykorzystujemy poza tradycyjnymi także najnowsze narzędzia

 • Nasza praca to nasza pasja

 • Traktujemy Twój biznes jak nasz własny. Na bieżąco dodajemy reklamy nowych produktów i usług. Doradzamy (i co ważne czasami odradzamy) w kwestiach marketingowych. Towarzyszymy rozwojowi Twojej firmy

Zapoznaj się z sukcesami naszych klientów

Zwiększenie dochodów
52% w 6 miesięcy

Pomogliśmy polskiej firmie zaistnieć na rynku niemieckim. Zobacz, co udało nam się razem zrobić

Modernizacja strony:
9,5x więcej odwiedzin

Pomogliśmy polskiej firmie z branży budowlanej zaistnieć w internecie. Zobacz, jakie efekty uzyskali.

Pozycjonowanie (SEO) i Google Ads

WingsBridge promuje nowy sklep dystrybutora suplementów diety z rezultatem 620% ROAS w ciągu 1 roku.

Skontaktuj się i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

MAIL:
WingsBridge Digital: kontakt@wingsbridge.pl

TEL.:
WingsBridge Digital.: +48 516 025 113

Kontakt
Zgoda RODO *
reCAPTCHA
Sending