Audyt SEO2021-04-07T13:39:23+02:00

Audyt SEO

Czytaj dalej

Audyt SEO pomoże Ci w identyfikacji problemów z wydajnością i pozycjonowaniem strony. Diagnoza problemów i ich rozwiązanie to podstawa skutecznego pozycjonowania strony internetowej i szansa na pięcie się w górę w wynikach wyszukiwania Google. W WingsBridge przeprowadzamy kompleksowe audyty strony www i sklepów e-commerce. Nasze audyty SEO obejmują elementy strukturalne i treści wpływające na widoczność strony w Google. Nasza analiza strony i raport zapewniają szeroki pogląd tego, co dzieje się w Twojej witrynie. Na tej podstawie udzielimy Ci dalszych rekomendacji, które mogą pomóc w poprawie pozycji w rankingu wyszukiwarki Google i zwiększaniu ruchu.

Wierzymy, że nasz proces oparty na doświadczeniu, w połączeniu z dogłębnym zrozumieniem pojęć zasad pozycjonowania oraz optymalnych doświadczeń użytkownika, pozwala zapewnić naszym klientom zestaw działań prowadzących do właściwej optymalizacji witryny internetowej oraz osiągania celów rozwojowych Twojej firmy.

Czym jest audyt SEO strony internetowej?

Audyt SEO stron www to szczegółowa ocena różnych czynników wpływających na widoczność i pozycję w rankingach wyszukiwarek. Tego typu analiza może pomóc w zidentyfikowaniu słabych punktów i wąskich gardeł wydajności oraz zasugerować, jakie działania należy podjąć, żeby je naprawić. Dobrze przygotowany audyt i raport może również ujawnić bardziej fundamentalne błędy i problemy strony internetowej oraz uwydatnić obszary szans rozwoju i wzrostu. Obejmuje zakres czynników, które decydują o widoczności witryny w Google i internecie oraz dostarcza informacji o różnych aspektach prowadzenia działań marketingowych w sieci a także po za nią. Dodatkowo, podstawowa analiza konkurencji może być cennym źródłem wiedzy o możliwych obszarach dalszego rozwoju.

Optymalizacja strony on-site
Optymalizacja stron www

Czy potrzebuję wykonać audyt SEO strony www?

W przeciwieństwie do darmowego audytu, profesjonalna analiza stron internetowych i treści może stanowić istotny element w ogólnych działaniach marketingowych firmy.

Analizując Twoją stronę z pewnością dowiesz się jakich słów kluczowych używać i jaką pozycję ma Twoja strona w wyszukiwarce Google. Po przeprowadzeniu analizy przedstawiamy szczegółowy raport oraz sugestie dalszych działań, które pomogą w rozwoju, optymalizacji, zwiększaniu widoczności i obecności Twojej strony i biznesu online. Jeśli uważasz, że Twoja strona internetowa lub sklep może radzić sobie lepiej w organicznych wynikach wyszukiwania, albo nie wiesz jak witryna wypada w rankingach i czy jest widoczna dla użytkowników, z pewnością przeprowadzenie audytu SEO strony będzie dla Ciebie korzystne.

Co jest analizowane w audycie SEO?

Istnieje multum elementów, które należy przeanalizować z różnego punktu widzenia, pod kątem SEO i doświadczeń użytkownika. Z pośród istotnych elementów obejmujących audyt strony internetowej, z pewnością można wymienić:
 • strukturę witryny,
 • strukturę linków zewnętrznych i wewnętrznych,
 • treści na stronie i wykorzystanie fraz kluczowych,
 • strukturę adresów URL,
 • wykorzystanie danych strukturalnych,
 • szybkość ładowania.
Nie są to wszystkie czynniki wpływające na pozycjonowanie stron, tych jest mnóstwo, natomiast pozwalają one na ogólne wyobrażenia sobie jaki jest zakres audytu i analizy SEO. Strona internetowa a zwłaszcza sklepy internetowe, to złożone aplikacje, których analizy wymagają wykorzystania wielu narzędzi i szerokiej wiedzy z zakresu pozycjonowania.
Działania optymalizacyjne na stronie internetowej

Każdy klient jest inny i ma inne potrzeby, dla każdego zawsze tworzymy indywidualną ofertę:

Rozpocznij współpracę z nami już dziś

Audyt SEO strony

Już od 500 zł / mies.

Zamów bezpłatną wycenę

W ramach prowadzonych działań pozycjonowania możesz liczyć na sprawdzony, powtarzalny proces:

 1. Wybór słów kluczowych
 2. Audyt SEO
 3. Optymalizacja techniczna
 4. Budowanie treści
 5. Optymalizacja tekstów na stronie
 6. Budowanie linków zwrotnych
 7. Analiza i raportowanie
 8. Doradztwo

Zaufaj sprawdzonej agencji SEO

W WingsBridge wierzymy w solidne i praktyczne porady, dlatego dbamy o to, aby każde podejmowane przez nas działanie było oparte na wymaganiach biznesowych klientów. Nasze podejście polega na zrozumieniu potrzeb naszych klientów i przejrzystej komunikacji z nimi. Tworzymy szczegółowe raporty, które odzwierciedlają naszą analizę i spostrzeżenia. Wiedza, ekspertyza i zaufanie leżą u podstaw naszych wartości.

Dlaczego WingsBridge?

 • Rekomendacje i wdrażane zmiany opieramy na rzetelnych analizach, nie domysłach

 • Działamy transparentnie – otrzymujesz na bieżąco szczegółowe raporty

 • Wykorzystujemy tylko profesjonalne narzędzia do prowadzenia analiz i testów

 • Jesteśmy innowacyjni, stawiamy zarówno na rozwój Twojej firmy jak i nas samych, dzięki czemu wykorzystujemy poza tradycyjnymi także najnowsze narzędzia

 • Nasza praca to nasza pasja

 • Traktujemy Twój biznes jak nasz własny. Na bieżąco dodajemy reklamy nowych produktów i usług. Doradzamy (i co ważne czasami odradzamy) w kwestiach marketingowych. Towarzyszymy rozwojowi Twojej firmy

Zapoznaj się z sukcesami naszych klientów

Zwiększenie dochodów
52% w 6 miesięcy

Pomogliśmy polskiej firmie zaistnieć na rynku niemieckim. Zobacz, co udało nam się razem zrobić

Modernizacja strony:
9,5x więcej odwiedzin

Pomogliśmy polskiej firmie z branży budowlanej zaistnieć w internecie. Zobacz, jakie efekty uzyskali.

Pozycjonowanie (SEO) i Google Ads

WingsBridge promuje nowy sklep dystrybutora suplementów diety z rezultatem 620% ROAS w ciągu 1 roku.

Skontaktuj się i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

MAIL:
WingsBridge Digital: kontakt@wingsbridge.pl

TEL.:
WingsBridge Digital.: +48 516 025 113

Kontakt
Zgoda RODO *
reCAPTCHA
Sending